2. Exatlon Hungary All Star: Kása András szerint Kempf Zozo gyáva, mert taktikázik | 24.hu
  • King kong teljes film magyarul indavideo
  • Exatlon Hungary - 4. évad - 1. rész - TV2 TV műsor 2022. január 3. hétfő 20:00 - awilime magazin
  • Néz@! Exatlon Hungary 1 évad Sorozatok| Magyarul Online Ingyen | [Magyar~Online]
  • Exatlon első eva mendes

Ezt tudni az Exatlon All Star Kihívó csapatába visszatérő versenyzőkről - SorozatWiki Kihagyás Az Exatlon Hungary az elmúlt években három sikeres évaddal jelentkezett a TV2-n. November közepén kiderült, hogy a műsor egy All Star évaddal jelentkezik, nem sokkal később pedig bejelentették, mely versenyzők térnek vissza a végjátékra, amely első adása január 3-án lesz látható. Korábban írtunk a Bajnok csapat sportolóiról, most pedig összeszedtük a Kihívó csapatot erősítő 10 játékost és mindazt, amit tudni lehet róluk. Huszti Kata Az első évad győztese, Huszti Kata 2022-ben ismét szeretné a magasba emelni a nyertesnek járó trófeát. A ceglédi versenyző a 7. héten csatlakozott a csapathoz, azonban a 10. heti párbaj során a most szintén visszatérő Salander Dorina ellen kiesett. Dorina később sérülés miatt távozni kényszerült, helyére pedig Katát hívták vissza, ami akkoriban nem mindenki tetszését nyerte el. A Kihívó végül a Bajnokokat erősítő Gelencsér Tímeával küzdött meg a végső győzelemért.

Abban az évadban, ahol a versenyzők egy pillanatig sem érezhetik magukat biztonságban. A Bajnokok csapatában ott lesz a kick-boksz világbajnok Rákóczi Renáta; az első évad legjobb férfi versenyzője, az ifjúsági olimpiai bajnok magyar párbajtőröző, Esztergályos Patrik és az olimpiai ezüstérmes cselgáncsozó, Ungvári Miklós. A pirosakat erősíti a második évad női győztese, Dr. Busa Gabriella is; visszatér a strandröplabdás Szabó Dorka és a fitness világbajnok Kocsis Alexandra is, de pályára lép majd a BMX világbajnok Kempf Zozo is. Hozzájuk csatlakoznak még az idén, a harmadik évadban bizonyító Bajnokok: a focista Ujvári Iza, a műugró Somhegyi Krisztián és a karatés Virág András. Akik pedig mindent megtesznek, hogy a Kihívók diadalmaskodjanak: az első évad győztese, Huszti Kata; a három éve váll-sérülése miatt távozó Salander Dorina; a nagy esélyesnek tartott Szabó-Thomka Hanna; a csupa-szív Kása András; a gladiátori elszántsággal küzdő Mischinger Péter és az első évadban idő előtt búcsúzó Rozs Gergely.

Elmondása szerint idén jobban fog bízni magában és sokkal koncetráltabban fog a rajthoz állni, hiszen ismét ő szeretné a magasba emelni a trófeát. Szeretné ebben az évadban hasznosítani azt a tapasztalatot, amit tavaly szerzett az Exatlonban. Sokkal jobban képes összepontosítani és összeszedni a gondolatait. Leginkább a szurkolóinak és saját magának akar bizonyítani, a célja pedig az, hogy minél több rutinos versenyzővel mérje össze az erejét, és le is győzze őket. Herceg-Kis Bálint A harmadik szezon legjobb női versenyzője mellett a férfi nyertes, Herceg-Kis Bálint is visszatér. A kecskeméti Kihívó mindvégig az évada egyik legkiemelkedőbb versenyzője volt, aki kezdő játékosként érkezett az Exatlonba. A döntőben saját csapattársával, Wald Ákossal kellett megküzdenie a fődíjért. Motivációja, hogy ebben az évadban lelkileg erősebben bírja, mivel legutóbb több mélypontja is volt. Emellett szeretné túlszárnyalni a tavalyi teljesítményét és ismét győzni. Mivel tudja, hogy lelkileg nem volt elég erős, ezért most jobban felkészült a szerettei hiányára.

Az már kiderült, hogy Gelencsér helyére Nagy Réka jön riporterkedni (van, aki a magyar Topmodell leszek! egyetlen szezonjának győzteseként ismerte meg, más pedig az Aranyéletben Márk barátnőjeként, akivel a Muffhunterz-rapklipet is forgatták), míg a műsorvezető személyét csak a premierben fedik fel. Persze mindenki tudni vélte, hogy Szujó Zoltán lehet az egyetlen logikus választás, főleg a TV2-es kapocs miatt, de a legutóbbi "pletykák" szerint a fél éves külföldi melóra az ugyancsak sportriporter Lukács Viktort fogják kölcsönvenni az ARENA4-től. Ez is majd kiderül. UPDATE: Monoki Lehel lett a műsorvezető. Az All Star-szezon játékosai lesznek – vannak nagy közönségkedvencek vagy nagy hiányzók – akik lehet, hogy majd menetközben csatlakoznak: Bajnokok: Rákóczi Renáta, Esztergályos Patrik, Ungvári Miklós, Dr. Busa Gabriella, Szabó Dorka, Kocsis Alexandra, Kempf Zozo, Ujvári Iza, Somhegyi Krisztián, Virág András Kihívók: Huszti Kata, Salander Dorina, Szabó-Thomka Hanna, Kása András, Mischinger Péter, Rozs Gergely, Pap Dorci, Novák Zalán, Szente Gréta, Herceg-Kis Bálint.